Tekne Soyunma Asansör Çekme Halkası Kolu Floş Asansör Yüzük Tekne Çekme 316 Deniz Kalite Paslanmaz Çelik Balıkçılık Aksesuarları Tekne Soyunma Asansör Çekme Halkası Kolu Floş Asansör Yüzük Tekne Çekme 316 Deniz Kalite Paslanmaz Çelik Balıkçılık Aksesuarları Tekne Soyunma Asansör Çekme Halkası Kolu Floş Asansör Yüzük Tekne Çekme 316 Deniz Kalite Paslanmaz Çelik Balıkçılık Aksesuarları Tekne Soyunma Asansör Çekme Halkası Kolu Floş Asansör Yüzük Tekne Çekme 316 Deniz Kalite Paslanmaz Çelik Balıkçılık Aksesuarları Tekne Soyunma Asansör Çekme Halkası Kolu Floş Asansör Yüzük Tekne Çekme 316 Deniz Kalite Paslanmaz Çelik Balıkçılık Aksesuarları Tekne Soyunma Asansör Çekme Halkası Kolu Floş Asansör Yüzük Tekne Çekme 316 Deniz Kalite Paslanmaz Çelik Balıkçılık Aksesuarları

Tekne Soyunma Asansör Çekme Halkası Kolu Floş Asansör Yüzük Tekne Çekme 316 Deniz Kalite Paslanmaz Çelik Balıkçılık Aksesuarları

₺68.67 ₺52.87
Stokta var
w695

Marka Adı: MIZUGIWA
Kılavuz Süresi: 10 " / 25cm
Model Numarası: Marine Flush Lifting Handle
Kılavuz Türü: Rolling
Product: Marine Flush Lifting Handle
Item: Marine Stainless steel Flush Fitting Lifting Pull handle
Accessories Type: Other Accessories


 • tekne Soyunma Asansör Çekme Halkası Kolu Floş Asansör Yüzük Tekne Çekme 316 Deniz Kalite Paslanmaz Çelik Balıkçılık Aksesuarları
  hassas döküm 316 deniz sınıf katı paslanmaz çelik. tuzlu su ortamında maksimum korozyon direnci ve dayanıklılık. cilalı bir güzel, ayna gibi bitirmek. gömme montaj.
  ambalaj: -1 x floş sol kolu
  gönderi ve Ödeme:
  1) Pls bana doğru adresi bırakın! biz dönen paketin sorumlu olacak değil nedeniyle alıcının sorunu (örneğin ev dışında olmak, yanlış adrese, vb)
  çin Sonrası genellikle 2-3 hafta sürer, biz takip sorumlu değildir ve olumlu yerel postane irtibata lütfen almazsanız bu. biz sorumlu olmayacaktır kaybetmek veya Çin Post için devamsızlık izleme kayıtları.
  güvenli ve hızlı bir şekilde seçmek için u istiyorsanız, böyle EMS, ekstra ücret Ödemek lütfen. EMS genellikle tam kayıtları ile 5-7 iş günü sürer.
  2) biz dahil doğum sırasında herhangi bir gecikmeden sorumlu olmayacaktır ama gümrük posta denetimi ile sınırlı değildir, grev, mücbir sebepler vb.
  3) bir alıcı olarak, size yaptığınızda vergi ödemek için sizin görevinizdir yurtdışından gelen bir sipariş yapmak, vergilendirilir içermez bizim fiyat, KDV, ya da diğer kolu ücretleri.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler