Lazer Terapi HOEKO 650nm lazer Düşük frekans lazer rinit/anti-horlama aparatı, Rinit Lazer Tedavisi Masaj Makinesi Lazer Terapi HOEKO 650nm lazer Düşük frekans lazer rinit/anti-horlama aparatı, Rinit Lazer Tedavisi Masaj Makinesi Lazer Terapi HOEKO 650nm lazer Düşük frekans lazer rinit/anti-horlama aparatı, Rinit Lazer Tedavisi Masaj Makinesi Lazer Terapi HOEKO 650nm lazer Düşük frekans lazer rinit/anti-horlama aparatı, Rinit Lazer Tedavisi Masaj Makinesi Lazer Terapi HOEKO 650nm lazer Düşük frekans lazer rinit/anti-horlama aparatı, Rinit Lazer Tedavisi Masaj Makinesi

Lazer Terapi HOEKO 650nm lazer Düşük frekans lazer rinit/anti-horlama aparatı, Rinit Lazer Tedavisi Masaj Makinesi

₺358.53 ₺340.60
Stokta var
w256

standart Gerilim: 110V, 220V
öğe Türü: Massage & Relaxation
uygulama: Vücut
malzeme: Kompozit Malzeme
Model Numarası: FX024
Marka Adı: fengxingtimely


 • lazer Tedavi:
  yarıiletken Lazer Tedavi Enstrüman vardır modern lazer tıp ve klinik uygulamalara baz geliştirilmiştir. bu 650nm dalga boyu ile düşük seviyeli lazer benimser, belirli parçaları aracılığıyla ışınlama ve lazer ve ışık radyasyon dalga boyu ilişkisi kullanarak değiştirmek için biyolojik özellikleri ve yağ tabakası soyulabilir ve kolesterol sarılmış kırmızı kan hücreleri, aktivite ve oksijen taşıma kapasitesini artırmak için hücrelerin deformabilite yanı sıra, kan orta moleküllerin konsantrasyonunu azaltır, hem reolojik özellikleri ve düşük trigliserid ve kolesterol geliştirmek, etkili tedavi amacıyla ve ısı ve beyin hastalıkları önlemek.
  ödeme biz Emanet kabul. nasıl hakkında ek bilgi için lütfen bize ulaşın ödeme veya ödeme ile ilgili herhangi bir sorunuz.
  gönderi biz teslim edilemeyen adresi sorumlu değildir. biz tekrar nakliye ücreti talep etme hakkını saklı nedeniyle yanlış adrese iade öğeler için. madde 24-48 saat içinde tarafından gönderilecektir sonra net ödeme (hariç hafta sonu ve tatil). varış saati:
  1. Air Mail: 15-30 gün
  2. EMS: 5-10 gün bazen, yerel Müşteri boşluk nedeniyle geciktirebilir. 30 gün sonra öğeyi almak değilse, bunu çözmek için lütfen bize ulaşın. biz nakliye birleştirmek sunmuyoruz. biz ülkenin vergisi veya vergi sorumlu değildir.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler