IRIN Clip-Akustik Gitar Keman Banjo Mandolin Buzuki Ukulele için Pickup Lute IRIN Clip-Akustik Gitar Keman Banjo Mandolin Buzuki Ukulele için Pickup Lute IRIN Clip-Akustik Gitar Keman Banjo Mandolin Buzuki Ukulele için Pickup Lute IRIN Clip-Akustik Gitar Keman Banjo Mandolin Buzuki Ukulele için Pickup Lute IRIN Clip-Akustik Gitar Keman Banjo Mandolin Buzuki Ukulele için Pickup Lute IRIN Clip-Akustik Gitar Keman Banjo Mandolin Buzuki Ukulele için Pickup Lute

IRIN Clip-Akustik Gitar Keman Banjo Mandolin Buzuki Ukulele için Pickup Lute

₺66.78
Stokta var
w1475

Marka Adı: IRIN


 • bir marka yeni ve yüksek kaliteli satın alıyor clip-akustik gitar için pikap. bu mandolin gibi diğer akustik enstrümanlar için de uygundur, buzuki, mandola, ukulele, balalayka, lute, vb. it senin keman orijinal sesi almak mümkün ne olursa olsun herhangi bir arka plan gürültü. bu özellikle ses delik kırpma için tasarlanmıştır, kolay takılması ve çıkarmak. 2.4 m (7.87 feet) kurşun ile 6.3mm JackYou satın alıyor bir marka yeni ve yüksek kaliteli klip-on için akustik gitar pickup.
  bu mandolin gibi diğer akustik enstrümanlar için de uygundur, buzuki, mandola, ukulele, balalayka, lute, vb.
  bu sizin keman orijinal sesi almak mümkün ne olursa olsun herhangi bir arka plan gürültü.
  bu özellikle ses delik kırpma için tasarlanmıştır, kolay takılması ve çıkarmak.
  2.4 m (7.87 feet) kurşun ile 6.3mm Jack
  frekans tepkisi: 0A (27.5Hz)-8C (4186.01Hz)
  malzeme: Plastik
  renk: Siyah
  paket içerir: 1 x clip-akustik gitar için pikap
  not: Işık rengi çekim ve farklı görüntüler neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler