3L Hidrasyon Sistemi Su Çanta Sırt Çantası Mesane Tırmanma Hikeing Survival Tan 3L Hidrasyon Sistemi Su Çanta Sırt Çantası Mesane Tırmanma Hikeing Survival Tan 3L Hidrasyon Sistemi Su Çanta Sırt Çantası Mesane Tırmanma Hikeing Survival Tan 3L Hidrasyon Sistemi Su Çanta Sırt Çantası Mesane Tırmanma Hikeing Survival Tan 3L Hidrasyon Sistemi Su Çanta Sırt Çantası Mesane Tırmanma Hikeing Survival Tan 3L Hidrasyon Sistemi Su Çanta Sırt Çantası Mesane Tırmanma Hikeing Survival Tan

3L Hidrasyon Sistemi Su Çanta Sırt Çantası Mesane Tırmanma Hikeing Survival Tan

₺71.34
Stokta var
w1219

Marka Adı: MUMIAN
kapasite: 2L
malzeme: TPU
ağırlık: 0.05kg
boyut: 36 cm x 17.5 cm


 • su geçirmez 600D yüksek yoğunluklu Naylon malzeme tarafından inşa. İki katmanları kargo tasarımı, hidrasyon mesane için bir, ve diğer ekstra taşıma amaçlı. ayarlanabilir omuz askısı ve göğüs kemer, ağır taşıma için uygun. içmek için bir lokma vana ile bir tüp ile donatılmış, içmek tutmak gerek kalmaz. açma/kapama ısırık vana, uygun su akışını kontrol için, yürüyüş yaparken kullanmak için Mükemmel, tırmanma, sürme ve diğer açık hava aktif. su geçirmez 600D yüksek yoğunluklu Naylon malzeme tarafından Inşa.
  İki katmanları kargo tasarımı, hidrasyon mesane için bir, ve diğer ekstra taşıma amaçlı.
  ayarlanabilir omuz askısı ve göğüs kemer, ağır taşıma için uygun.
  içmek için bir lokma vana ile bir tüp ile donatılmış, içmek tutmak gerek kalmaz.
  açma/kapama ısırık vana, uygun su akışını kontrol için, yürüyüş yaparken kullanmak için Mükemmel, tırmanma, sürme ve diğer açık hava aktif.
  miktar = 1 ADET
  renk: Işık tan
  nemlendirici Mesane Kapasitesi: 3L
  ürün boyutu: 44*21 cm
  ürün Ağırlığı: 460g
  paket içeriği:
  1 x Su Çanta Mesane Ile/3L Su Torbası
  not: Işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir öğenin renk resim biraz farklı gerçek bir şey. The ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

 • Değerlendirmeler (1)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler