Neewer 3x6 M/10x20ft Fotoğraf Stüdyosu Saf Muslin Fotoğrafçılık için Katlanabilir Arka Plan MAVI/Video/Televison Neewer 3x6 M/10x20ft Fotoğraf Stüdyosu Saf Muslin Fotoğrafçılık için Katlanabilir Arka Plan MAVI/Video/Televison Neewer 3x6 M/10x20ft Fotoğraf Stüdyosu Saf Muslin Fotoğrafçılık için Katlanabilir Arka Plan MAVI/Video/Televison Neewer 3x6 M/10x20ft Fotoğraf Stüdyosu Saf Muslin Fotoğrafçılık için Katlanabilir Arka Plan MAVI/Video/Televison Neewer 3x6 M/10x20ft Fotoğraf Stüdyosu Saf Muslin Fotoğrafçılık için Katlanabilir Arka Plan MAVI/Video/Televison Neewer 3x6 M/10x20ft Fotoğraf Stüdyosu Saf Muslin Fotoğrafçılık için Katlanabilir Arka Plan MAVI/Video/Televison

Neewer 3x6 M/10x20ft Fotoğraf Stüdyosu Saf Muslin Fotoğrafçılık için Katlanabilir Arka Plan MAVI/Video/Televison

₺230.86
Stokta var
w1248

paket: Evet
Model Numarası: 10084199
Marka Adı: NEEWER
malzeme: muslin
stil: Katı Renk
tip: Pure Muslin


 • ----------------- *** *** *** ---------------------- ------------------------ ------------------------ *** -----------------------------
  1. Neewer Resmi Mağaza olduğunu SADECE Neewer yetkili satıcı www6.SatisUrun.net.
  2. Tüm öğeleri ile sağlanan ücretsiz Nakliye hizmetleri , izlemek için takip numarası ile.
  3. Please favori mağazaları içine bizim mağaza ekleyin, bu mağaza gibi olacak YENI GELENLER ve BÜYÜK PROMOSYONLAR şimdi ve sonra.
  4. All bizim mağazadan Neewer Ürünleri sağlayacaktır 2-Months garanti , satın çekinmeyin!
  5. bu mağazada Tüm öğeler var ABD stok ve İNGILTERE stok , ihtiyaçları varsa, Satın almadan önce müşteri hizmetleri irtibata geçiniz.
  6. biz her şey için öneri ve fikirleri için açık, varsa sorunları var paketi aldıktan sonra , lütfen bizim müşteri hizmetleri ile temas , biz en kısa sürede sizin için idare edecek. hiçbir iletişim varsa geçmişi, sadece bir olumsuz geribildirim, biz satış sonrası sorunları düzeltmek için yardımcı olmayacaktır. ve asla bu mağazadan herhangi bir ürün satın almak mümkün olacak.
  ücretsiz Kargo
  Neewer 3x6 M/10 x 20ft Fotoğraf Stüdyosu 100% Saf Muslin Katlanabilir Arka Plan için Fotoğraf, Video ve Televison ( MAVI )
  özellikleri:
  10 x 20ft/3x6 M Arka Plan, televizyon için mükemmel, video üretim ve dijital fotoğrafçılık.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler