N.O.S. içbükey küresel cam izle kristal 37.5mm N.O.S. içbükey küresel cam izle kristal 37.5mm N.O.S. içbükey küresel cam izle kristal 37.5mm

N.O.S. içbükey küresel cam izle kristal 37.5mm

₺7.54
Stokta var
w1044

 • N.O.S. içbükey küresel cam izle kristal 37.5mm ari posta tarafından Gemi
  malzeme: cam şekli: içbükey küresel çap: 37.5mm kalın: 1mm miktar: 1 ADET cam hava posta ile gönderilecektir.
  .
  Fiyat ve Nakliye Maliyeti Referrence
  biz çin bir TOPTAN, ve herhangi bir miktar kabul edebilir piller veya diğer ürünler sipariş. Göndermek modeli ve miktar için , biz toplam fiyat söyleyebilirim. biz herhangi bir ülkeye mal göndermek, diğer ülkelerin shipcost lütfen bize ulaşın .. ŞARTLAR ve KOŞULLAR
  1. Tüm ürünler Yepyeni, önce kullanılan değil.
  2. Items yurt dışından gönderilecektir. müşteriler ithalat vergisi tahsil edilmesi beklemesin. demek ki bize tarafından gönderilen öğelerin çoğu ithalat vergisi tahsil edilmeyecektir. olursa olsun ithalat vergisi tahsil veya değil oldu, bizden fiyat neredeyse en rekabetçi vardır.
  3. All satış kesindir. sadece bir değişim temeli dönüş üzerinde kabul edilir. eğer mal aldıktan sonra kusurlu olması, müşteri alındığı tarihten itibaren 7 gün öncesine kadar vardır için yeni bir alışverişi.
  4. parçası eksik veya bölümü kırık durumunda, lütfen makbuz tarihinden itibaren 2 gün içinde bize haber. biz eksik veya kırık parçayı yeniden sevkiyat ayarlayacaktır.

 • Değerlendirmeler (1)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler