Cristiano Ronaldo Poster Portekiz Futbol Posterleri Ronaldo Duvar Çıkartmaları Futbol CR7 Kağıdı Dünya Kupası Tuval Baskılar #2325 # Cristiano Ronaldo Poster Portekiz Futbol Posterleri Ronaldo Duvar Çıkartmaları Futbol CR7 Kağıdı Dünya Kupası Tuval Baskılar #2325 # Cristiano Ronaldo Poster Portekiz Futbol Posterleri Ronaldo Duvar Çıkartmaları Futbol CR7 Kağıdı Dünya Kupası Tuval Baskılar #2325 # Cristiano Ronaldo Poster Portekiz Futbol Posterleri Ronaldo Duvar Çıkartmaları Futbol CR7 Kağıdı Dünya Kupası Tuval Baskılar #2325 #

Cristiano Ronaldo Poster Portekiz Futbol Posterleri Ronaldo Duvar Çıkartmaları Futbol CR7 Kağıdı Dünya Kupası Tuval Baskılar #2325 #

₺41.32 ₺32.21
Stokta var
w636

renk: Back Glue Paper, Photographic Paper, High Grade Canvas
boyut: 20x30cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
sınıflandırma: Wall
stil: modern
Marka Adı: YOYOSMILE
malzeme: Kâğıt
şartname: Tek parça Paket
model: Düzlem Duvar Sticker
senaryoları: duvar
tema: portre
Model Numarası: #2325#
Material 1: Back Glue Paper
Material 2: Photographic Paper
Material 3: High Grade Canvas
is_customized: yes


 • sen istediğiniz biri bana anlatmak için bir masaj Bırakın için özel aşağıdaki şekilde eğer sipariş sonra. aksi takdirde, biz gönderme kabullenecek poster ordered. ( tek veya bazı ilgilenen varsa posterler ve büyük resimler görmek istiyorsanız, lütfen bana ulaşın. ) veya sen özel kendi resimleri ile.
  detaylar
  1. Özel Poster 20x30 inç, diğer boyutu bana lütfen
  2. Yüksek kaliteli poster kağıt malzeme (PP tutkal)/Fotoğraf Kağıt ve Tuval
  3. Fade Dayanıklı UV Mürekkepleri
  4. Biz özel boyutu yapabilirsiniz ve size istediğiniz hangi fotoğraf verebilir, biz sizin için yapabiliriz. önerilen yükledi görüntü boyutu içinde piksel (W H): 2000 2000 veya daha yüksek .
  malzeme
  geri tutkal Kağıt : en sık kullanılan malzeme için sticker (poster/duvar kağıdı), o olabilir doğrudan duvara yapıştırılan. onun geri filmi çıkardıktan sonra.
  fotoğraf Kağıdı : geri tutkal kağıt biraz daha kalındır, sık kullanılan yapmak için fotoğraf, o olamaz be doğrudan duvara yapıştırılan.
  yüksek Dereceli Tuval : İyi baskılı bez malzeme, onun doku yakından kalın, güçlü sanatsal vardır, su geçirmez ve dayanıklı özellikleri, 30 yıl içinde kaybolmayacak, asılı için uygun ve Uygun çerçeveli edilecek. o olamaz be doğrudan duvara yapıştırılan.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler