Ayrıntılı Vintage Çin Old Bakır Budizm Sakyamuni Buda Heykeli Ayrıntılı Vintage Çin Old Bakır Budizm Sakyamuni Buda Heykeli Ayrıntılı Vintage Çin Old Bakır Budizm Sakyamuni Buda Heykeli Ayrıntılı Vintage Çin Old Bakır Budizm Sakyamuni Buda Heykeli Ayrıntılı Vintage Çin Old Bakır Budizm Sakyamuni Buda Heykeli Ayrıntılı Vintage Çin Old Bakır Budizm Sakyamuni Buda Heykeli

Ayrıntılı Vintage Çin Old Bakır Budizm Sakyamuni Buda Heykeli

₺200.47 ₺178.41
Stokta var
w638

bölgesel Özelliği: Çin
malzeme: Copper
tema: Budizm
use: Decoration & Gift

 • benim dükkana hoşgeldiniz açıklama: boyutu: yükseklik: 125mm genişlik: 75mm derinlik: 55mm ağırlık 400g Öğe hakkında
  bizim tarafımızdan satılan tüm öğeler gücümüzle en iyi tarif ediliyor, mümkün olduğunca doğru, ve bizim tarafımızdan son derece vicdanlı ile. ancak, herhangi bir potansiyel kusurlar önlemek, ben saygıyla bu yapmak için bize yardımcı yardım talep karşılıklı tatmin edici bir işlem iyice öğesi açıklaması ve fotoğrafları inceleyerek, ve TEKLIFINE ÖNCE tüm sorular sorarak. lütfen bu boyut ve renk gösterimi üretim varyans tabidir ve tam olmayabilir. ayrıca unutmayın monitör ayarları bilgisayardan bilgisayara değişebilir ve gerçek renkler deforme olabilir. teklif vermeden önce bu terimleri iyice okuyunuz.
  nakliye
  tüm öğeler ödeme aldıktan sonra 24 iş saatleri içinde sevk. yaklaşık sürer 18--25 gün ülkelerin Adı gemi. yani: Amerika Birleşik Devletleri, kanada, avrupa, asya ya da başka yerlerde dünya çapında. biz herhangi bir özel gecikme için herhangi bir sorumluluk kabul edemiyoruz veya vergi. çünkü nedenidir geçiş süresi son derece bağlı ve Posta Servisi tarafından sağlanan (hafta sonları ve tatiller hariç.
  geribildirim
  negatif geribildirim, anlaşmazlık ve dava açmak için önemlidir. ben earnest eylemleri önce bana ulaşın umuyoruz. Ben elimden geleni yapacağım memnun yapmaktır. Ben ciddiyetle bana olumlu geribildirim umuyoruz.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler