Çerçeveli 4 Adet/takım Sebze salatası serisi Resim Baskı Boyama Modern Duvar Dekor Ev Dekorasyon Yapıt için Tuval Duvar Sanatı Çerçeveli 4 Adet/takım Sebze salatası serisi Resim Baskı Boyama Modern Duvar Dekor Ev Dekorasyon Yapıt için Tuval Duvar Sanatı Çerçeveli 4 Adet/takım Sebze salatası serisi Resim Baskı Boyama Modern Duvar Dekor Ev Dekorasyon Yapıt için Tuval Duvar Sanatı Çerçeveli 4 Adet/takım Sebze salatası serisi Resim Baskı Boyama Modern Duvar Dekor Ev Dekorasyon Yapıt için Tuval Duvar Sanatı Çerçeveli 4 Adet/takım Sebze salatası serisi Resim Baskı Boyama Modern Duvar Dekor Ev Dekorasyon Yapıt için Tuval Duvar Sanatı

Çerçeveli 4 Adet/takım Sebze salatası serisi Resim Baskı Boyama Modern Duvar Dekor Ev Dekorasyon Yapıt için Tuval Duvar Sanatı

₺139.10 ₺70.92
Stokta var
w903

Boyut ( İnç): size1, size2
renk: No Framed, Framed
Model Numarası: DC-1-142-12Y-14
malzeme: Tuval
tip: tuval baskılar
çerçeve: Evet
Destek Tabanı: Tuval
stil: American Style
orijinal: Hayır
şekil: düzensiz
Marka Adı: Best Art
çerçeve modu: Çerçeveli Aynalar
orta: su geçirmez mürekkep
Konular: natürmort
teknik: Boyama sprey
form: Multi - resim kombinasyonu

 • Note1: 1 inç = 2.54 cm, 1 cm = 0.39 inç
  Note2: biraz renk farkı olabilir, çünkü bilgisayar monitörü ayarları.
  Note3: bu boyama güçlü ve güvenli bir sedye sevk edilecektir, satıcı herhangi bir kayıp veya hasar sorumludur. boyama Boyut/Taille de peinture: boyutu1: 12x24inchx2 12x32inchx2 (30x60cmx2, 30x80cmx2) büyüklüğü2: 8x16inchx2, 8x24inchx2 (20x40cmx2, 20x60cmx2)
  diğer boyutu üzerinde resim ihtiyacınız varsa, bana bilinen izin tereddüt lütfen. malzemeler/Milieu: kalın Tuval marka yendi Sanat detay: gerilmiş, arkasında çerçeveli, asmak için hazır.
  hiçbir çerçeve, sadece tuval tekniği: yüksek Hassasiyetli Baskı
  rekabetçi Fiyatlandırma biz her zaman düşük fiyatlar sunuyoruz mümkün iken kaliteden ödün asla.
  sarılmış ve dayanıklı ahşap çerçeve üzerinde gergin, asmak için hazır, hiçbir ek çerçeveleme gerekli. senin boyama asılı için gerekli aksesuarları ile birlikte paketlenir.
  asılı Talimatları
  boyama asmak için istediğiniz yeri seçin. askı yerleştirin böylece kanca yukarı bakacak olduğunu. çekiç çivi içine sıkıca duvar uzay, duvar zarar vermemek için dikkatli olmak. resim asmak kanca üzerinde.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler