ELOG01 işlevi kayıt ve aşağı veriler fotovoltaik hücreler güneş kontrol için esas piller ekipmanları ile eşleşti ELOG01 işlevi kayıt ve aşağı veriler fotovoltaik hücreler güneş kontrol için esas piller ekipmanları ile eşleşti ELOG01 işlevi kayıt ve aşağı veriler fotovoltaik hücreler güneş kontrol için esas piller ekipmanları ile eşleşti ELOG01 işlevi kayıt ve aşağı veriler fotovoltaik hücreler güneş kontrol için esas piller ekipmanları ile eşleşti ELOG01 işlevi kayıt ve aşağı veriler fotovoltaik hücreler güneş kontrol için esas piller ekipmanları ile eşleşti

ELOG01 işlevi kayıt ve aşağı veriler fotovoltaik hücreler güneş kontrol için esas piller ekipmanları ile eşleşti

₺91.15 ₺81.13
Stokta var
w1231

uygulama: Solar System Controller,Güneş Çalışma İstasyonu,Su Isıtıcı Denetleyici,41284,Rüzgar Kontrol
Marka Adı: EPSOLAR
Model Numarası: eLOG01


 • eLOG01 işlevi kayıt ve aşağı veriler fotovoltaik hücreler güneş kontrol için esas piller ekipmanları ile eşleşti
  eLOG01 rekor aksesuar ile eşleşti denetleyici RS485 arayüzü, güneş sistemi çalışma verileri kaydedebilirsiniz, ve ayrıca PC üzerinden yazılım veya gerçek zamanlı monitör sistemi durumunu MT50. varsayılan kayıt süresi her 10 dakika, 4 aya kayıt aralığı ile.
  ödeme:
  biz alipay, batı Birliği, TT, kred,
  ödeme içinde yapılmalıdır 3 gün bir sipariş.
  eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız, lütfen birkaç dakika bekleyin ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir.
  nakliye:
  biz içinde gemi garanti 48 saat ödeme onay alındıktan sonra (Tatil hariç).
  EMS ekspres kargo genellikle 3-7 iş günü teslim ülkeye bağımlı. biz herhangi bir kaza sorumlu değildir, gecikmeler veya nakliye hizmeti sorumluluğundadır diğer konu.
  amacıyla ithalat üzerine ücretsiz sipariş vergi almasını sağlamak, biz daha düşük bir değer ile 'SAMPLE' olarak ilan edecek. bu düşük fiyat ödenen toplam fiyat yansıtmamaktadır veya pazar ürünün değeri ve farklı tarife kuralları olan ülkeler için geçerli olmayabilir. herhangi bir ithalat ücretleri veya ücretleri alıcının sorumluluğundadır.

 • Değerlendirmeler (3)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler