SNDWAY Yüksek hassasiyetli Dijital Lazer menzil Renkli ekran Rechargeabel 100 m Lazer Mesafe Bulucu mesafe ölçer mezro SNDWAY Yüksek hassasiyetli Dijital Lazer menzil Renkli ekran Rechargeabel 100 m Lazer Mesafe Bulucu mesafe ölçer mezro SNDWAY Yüksek hassasiyetli Dijital Lazer menzil Renkli ekran Rechargeabel 100 m Lazer Mesafe Bulucu mesafe ölçer mezro SNDWAY Yüksek hassasiyetli Dijital Lazer menzil Renkli ekran Rechargeabel 100 m Lazer Mesafe Bulucu mesafe ölçer mezro SNDWAY Yüksek hassasiyetli Dijital Lazer menzil Renkli ekran Rechargeabel 100 m Lazer Mesafe Bulucu mesafe ölçer mezro SNDWAY Yüksek hassasiyetli Dijital Lazer menzil Renkli ekran Rechargeabel 100 m Lazer Mesafe Bulucu mesafe ölçer mezro

SNDWAY Yüksek hassasiyetli Dijital Lazer menzil Renkli ekran Rechargeabel 100 m Lazer Mesafe Bulucu mesafe ölçer mezro

₺455.70 ₺364.55
Stokta var
w1096

Ölçüm Hassasiyeti: +/-2MM
Güç Türü: Şarj edilebilir
Model Numarası: SW-S100
boyut: 125*54*27mm
Marka Adı: SNDWAY
Measurement Range: 0-100M
Laser Level: Class II
Laser Type: 635nm <1mw
Larger color display: yes
With recharger battery: yes
Staking-Out Function: yes
ront, middle,rear, extension benchmark: yes
Distance, Area, Volume, Pythagoras: yes
backlight + multi-line display: yes

 • SNDWAY SW-S100 yeni El Lazer Mesafe Ölçer Kabarcık Seviyesi Uzaklık Ölçer Aralığı Bulucu mezro ile 0.05 ila 100 Metre (0.16-328 metre) yüksek doğruluk, geniş Renkli LCD ekran, & frac14; inç iplik, USB şarj kablosu, Taşıma çantası, bilek Kayışı lütfen unutmayın:
  1 > Biz her zaman stok yeterli ürün var. . Perakende kutusu ile tüm vardır.
  2 > Biz belirttiğiniz hariç tüm kayıtlı Airmail tarafından parsel göndermek başka bir nakliye yöntemi. tüm parsel takip numarası vardır.
  sipariş miktarı fazla Ise 3 > her model için 100 adet, biz ihtiyaçlarına göre OEM Hizmeti sağlayabilir. ambalaj için ücret değişikliği yan tarafından ödenmesi gerekmektedir.
  4 > büyük sipariş Için, biz size büyük indirim vereceğiz.
  5 > süper Uzun garanti süresi 2 yıl, iki yıl içinde ücretsiz tamir edecek.
  6 > İngilizce kullanım manuel
  giriş: bizim Lazer mesafe ölçer mesafe ölçmek için tasarlanmış uyacak şekilde tasarlanmıştır. ölçüm ALANı fonksiyonu ile birlikte geliyor, HACIM, EK OLARAK, ÇıKARMA kolayca. ayrıca mağaza 99 veri. lazer mesafe ölçer el-held ve kullanımı kolay olduğunu. size mesafeyi ölçebilirsiniz Metrik/Emperyal. Hightlights: 1. Hand tutulan Lazer Mesafe Ölçer, ölçüm aralığı 0.05 ila 100 Metre (0.16-328 metre), geniş Renkli LCD ekran, backlight ve çok satırlı ekran (5 satır). 2. Esnetme-out fonksiyonu, pozisyon bulmak için size yardımcı ayar mesafesi maç olduğunu. 3. Four referans noktaları ayarı: ön, orta, arka ve uzatma kriter. yüksek doğru ölçüm sağlanması. 4. üç şarj edilebilir piller Powered by (Dahil), zamanında tahsil edilebilir; Ayarlanabilir arka ışık kapalı süresi, lazer kapalı, güç kapalı, güvenli ve güç tasarrufu. 5. Versatile lazer mesafe ölçer, Tilt Açısı ile 100 adet ölçüm ve kayıt kapasitesi, geniş ölçüm aralığı Mesafe, alan, hacim, Pythagoras, Üçgen vb alanı. özellikler:

 • Değerlendirmeler (2)

  • Dillema 001

   iyi figment, demoró olsa Daha sevgili zaman.

  • Stefanogch

   iki gün alınan, genel memnun, hemen hassas düzenlenmiş bana ölçüm. elektronik seviye врет küçük, cihaz üzerinde zaman yatay yüzey, 0,9-1 derece gösterir, ama ışın iner, eğer doğrudan ışın yatay okumaları 1,3-1,4 derece olacak. nedeniyle neden hata ile bu görünüşte косвенных boyutlar, puan 2,707 oh yüksekliği gerçek fotoğraf örnek. fonksiyonel değil bütün вообщем doğru çalışma, bu nedenle 4 yıldız. daha, batarken дистанциях büyük ölçümler almak olduğunu. out noktası yapmak zor 20 vardır.

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler